Naša spoločnosť

Naša spoločnosť vznikla v roku 2022. Je založená na predaji kvalitných, značkových kabeliek a peňaženiek, ktoré spríjemnia dni nie jednej žene. Tieto produkty sú štýlové, príjemné ale aj každodenne využívateľné. Jednoduchou kategorizáciou produktov a prehľadnosťou stránky zjednodušujeme výber tej správnej kabelky. Nie sme len stránka ktorá ponúka produkty, ale sme aj stránka, ktorá ponúka istotu kvality výrobkov. Máme rôznych zmluvných partnerov s ktorými spolupracujeme a vyberáme tak najlepší tovar pre Vás našich milovaných zákazníkov, ktorých si vážime a nechceme sklamať. Preto neváhajte kúpiť si nejaký kvalitný produkt z našej stránky. Určite nebudete ľutovať :)

Náš tím

Náš tím tvoria mladí ľudia, ktorí milujú módu. Sledujeme svetové trendy, ktoré sa snažíme získať aj na náš malý slovenský trh. Zakladáme si na profesionalite, ktorá zabezpečuje skvelú komunikáciu so zákazníkom, výber najlepšcíh svetových značiek a produktov. Do nášho sortimentu stále pridávame nové zaujímavé značky.